KREATO

PROJELERİMİZ

Kreato Design olarak nasıl işler çıkardığımızı merak ediyorsanız,

Daha önceden tamamlamış olduğumuz birçok çalışmadan bazılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Terapiapp markalaşma hizmeti

MARKALAŞMA HİZMETİ

Bir Online Terapi Platformu olan Terapiapp markasının dijital kimlik tasarımını gerçekleştirdik. Sosyal medya platformlarında ve dijital her yerde kullanabilecekleri logo, amblem, font, şekil ve renkler belirleyerek küçük bir girişimin büyümesini sağlayacak ilk adımı atmalarında yanlarında bulunduk.

Letto web sitesi görsel tasarımı

WEB SİTESİ GÖRSELLERİ DÜZENLEME

İzmir Karabağlar merkezli olup birden fazla şubeye sahip olan Letto Mobilya için web sitesi görselleri hazırladık. Banner ve slider tasarımı, ürün görseli düzenleme, ürün girişi gibi bir çok hizmetin yanında sosyal medya görselleri de düzenledik.

Floolight portfolio web sitesi tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Kitap, albüm kapağından uygulama ve oyun asset tasarımına kadar geniş alanda harikalar yaratan bir freelance illüstratörün çizimlerini sergilemesi için portfolyo sitesi tasarladık.

Bi Adana Kebap logo ve kartivizit tasarımı

LOGO & KARTVİZİT TASARIMI

“Şefim Bi’ Adana Kebap” adlı bir kebapçı için logo ve kartvizit tasarımı yaptık. Dükkan sahibi logonun özellikle şef şapkası şeklinde olmasını istemesi üzerine internetteki birçok örneğinden ayrılması amacıyla el çizimi yapılarak logoyu daha heyecan verici ve şık bir hale getirdik.

Crystalia web site tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Amerika’da yaşayan Türk girişimcilerin oluşturduğu Crystalia markasının dijital yüzünü tasarladık. Web sitesi tasarımı ve sosyal medya görselleri için birlikte çalıştık. Web sitesini Shopify aracılığıyla açmak istediği için bu sitenin vermiş olduğu imkanlar doğrultusunda kullanıcı deneyimine uygun sade ve şık bir e-ticaret sitesi tasarımı yaptık.

Gyroscoping Games logo tasarımı

LOGO TASARIMI

Gyroscoping Games’in talebi üzerine kendi logolarından yola çıkarak iki alternatifli logo tasarımı hazırladık. Birinci tasarım olan logonun tarzını orijinalinden uzaklaştırarak harf (lettermark) logo oluşturduk. İkinci tasarım olan kombinasyon (combination) logo ise orijinal tarzına daha yakın olup minik dokunuşlarla logoyu modernize ettik.

Shaman's Leather ürün fotoğrafı düzenleme ve sosyal medya gönderi tasarımı

ÜRÜN FOTOĞRAFI DÜZENLEME & SOSYAL MEDYA GÖNDERİ TASARIMI

El yapımı ve %100 gerçek deri ürünler satan Shaman’s Leather markası için ürün görsellerini düzenledik, ürünlerini e-ticaret sitelerine girişini tamamladık, instagram post ve hikaye tasarımı yaptık ve video düzenlemesi gerçekleştirdik. Bodrum merkezli Türk sanatkar üreticinin tüm Türkiye’ye satış gerçekleştirebilmesine katkı sağladık.

Polat ambigram logo tasarımı

LOGO TASARIMI

Amazon‘da harika ürünler satan bir Türk girişimci için kendisinin soyadından bir ambigram logo tasarladık. Ambigram, belli bir açıda çevrildiğinde bile ilk haliyle aynı aynı şekilde okunabilen tipografik yazılara denir. Kaligrafi sanatının bir parçası olarak da anılabilir.

Letto sosyal medya gönderi tasarımı

SOSYAL MEDYA GÖNDERİ TASARIMI

İzmir Karabağlar merkezli olup birden fazla şubeye sahip olan Letto Mobilya için sosyal medya görselleri hazırladık. Çeşitli sosyal medya hesaplarında haftada 3 kez paylaşım yaptık, online reklamlar tasarımları yaptık. Post ve hikaye tasarımının yanında web sitesi için banner ve slider tasarımı, ürün görseli düzenleme, ürün girişi,kategori düzenleme gibi bir çok hizmet verdik.

Genç İhtiyarlar web sitesi tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Genç yaşında çeşitli tecrübeler edinmiş insanların kendi hikayelerini anlatabilmesi için hazırlanmış, kar amacı gütmeyen bir internet sitesi olan gencihtiyarlar.com için web sitesi tasarladık.

Kumo7 logo tasarımı

LOGO TASARIMI

Anime figürleri koleksiyonu ve satışını yapan Alman bir girişimci için Japon tarzda çok alternatifli logo tasarımları yaptık. Müşterimiz için öncelikle 3 tasarım oluşturduk: oyun kartı, pixel çizim, soyut tarzda bulut çizimi. Ara görüşmemizde bulut fikrini beğendiğini ancak daha çok çeşit görmek istediğini söyledikleri için alternatiflerimizi çoğaltarak toplam 6 logo ortaya çıkardık. Final olarak ise bizim de favorimiz olan el çizimi bulutlu logoyu seçtik.

Crystalia sosyal medya gönderi tasarımı

SOSYAL MEDYA GÖNDERİ TASARIMI

Amerika’da yaşayan Türk girişimcilerin oluşturduğu Crystalia markasının dijital yüzünü tasarladık. Web sitesi tasarımı ve sosyal medya görselleri için birlikte çalıştık. İnsanlarda heyecan uyandıracak farklı tarzlarda sosyal medya gönderileri paylaşmak isteyen bu markanın geniş ürün skalası sayesinde birçok tarz deneme fırsatı yakaladık. Gelir düzeyi daha yüksek kesime hitap ederek lüks bir viski bardağı reklamı da tasarladık, Türk kültürünü öğrenmek isteyen Amerikalılar için ayran tarifi vererek bakır bardak da tanıttık!

Cssbankası web sitesi tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Kişisel bir girişim olan cssbankasi.com snippet adı verilen kod parçalarının paylaşıldığı bir site. Web geliştiricilere hitaben hazırlanan bu site, kullanmış oldukları programlardan sonra gözlerini yormaması için tamamen karanlık modda hazırlanmıştır. Bu sitenin en önemli özelliği kodların ilgili panelden değiştirilebilmesi ve anlık olarak ön izlemesinin bulunmasıdır.

Kobi Strateji sosyal medya gönderi tasarımı

SOSYAL MEDYA GÖNDERİ TASARIMI

Kobilere profesyonel danışmanlık hizmeti veren Kobi Strateji’nin bilgilendirici sosyal medya paylaşımlarını biz tasarladık. Tamamen bilgilendirme ve yazı odaklı olan tasarımlarda okuyucunun ilk dikkatini çekebilmek ve çok yazıyla okuyucuğu yormamak potansiyel yaşanabilecek sorunlarda en önemli noktalardı.Bu sorunu çözmek için verilen yüksek destek miktarlarını kullanarak instagram kullanıcılarının anlık dikkatini çekebilmeyi; görsellerdeki kelime sayısını olabildiğince azaltarak okuyucuyu rahatlatmayı amaçladık.

BİZE ULAŞIN

kreato.design

info@kreatodesign.com

+90 554 379 5096

Kreato Design © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.